فقط با یه کلیک ساده یه مرغ سوخاری خوشمزه میدیم دستتون...!

هزینه راه اندازی فست فود..

هزینه ی راه اندازی فست فود مهم ترین دغدغه ی افرادی است که به دنبال راه اندازی کسب و کار فست فود هستند. در این بخش قصد داریم صفر تا صد هزینه های راه اندازی فست فود را محاسبه کنیم. بیشترین قیمتی که برای راه اندازی یک فست فود مورد نیاز است، هزینه مکان یا مغازه ای است که می خواهید فست فود خود را در آنجا راه اندازی کنید. اگر توان پرداخت هزینه زیاد را ندارید بهتر است در شروع کار یک مغازه کوچک تهیه کرده و پس از رونق گرفتن کسب و کارتان، فست فود را به جای بزرگترمنتقل کنید.

پس از انتخاب مکان مناسب نوبت تهیه تجهیزات مناسب و بهداشتی در خصوص تهیه غذا، تجهیزات مغازه و تجهیزات مورد نیاز یک راه اندازی کسب و کار بوده است. اگر توان پرداخت تجهیزات نو با متریال درجه یک را ندارید، بهترین گذینه انتخاب وسایل و تجهیزات مورد نیاز درجه دو یا با متریال ارزان تر اما تجهیزات تمیز و سالم است.

هزینه های لازم و ضروری در خصوص راه اندازی فست فود وجود دارد که حتما باید در اولیت راه اندازی این کسب و کار قرار گیرند. این هزینه ها از جمله:

هزینه ی تهیه مکان و لوکیشن مناسب (خرید یا اجاره)

 بیشترین هزینه ی راه اندازی فست فود مربوط به خرید ملک یا اجاره آن است. معیار های بسیار زیادی وجود دارد که برتهیه ی ملک تاثیرگذار است این معیار ها از جمله بررسی مغازه های اطراف و تعداد رقبا، مناسب بودن از نظر تراکم جمعیت، فضای کافی برای پارکینگ، مناسب بودن از نظر مقدار فضا، قیمت مناسب واقتصادی در خصوص خرید و یا اجاره ی مغازه هستند.

هزینه ی دکوراسیون فست فود..

 از دیگر موارد مهم در راه اندازی فست فود، می توان به دکوراسیون مغازه اشاره کرد. هزینه ی دکوراسیون فست فود به عوامل مهمی بستگی دارد. از جمله این عوامل: میزان فضای موجود در ملک، نوع غذاها و منوی فست فود، موقعیت مکانی و میزان سرمایه است.

هزینه ی خرید تجهیزات فست فود..

هزینه ی تجهیزات فست فود به نوع و مدل غذایی که قصد دارید به مشتری ها ارائه دهید بستگی دارد. این تجهیزات به پنج بخش تقسیم میشوند. تجهیزات آماده سازی، پخت، نگهداری و انبار، توضیع و سرو و شستوشو که در هر بخش باید تجهیزات مورد نیاز تهیه شوند.

هزینه ی استخدام پرسنل مجرب مربوط به هر بخش از کسب و کار فست فود..

استخدام پرسنل با تجربه و متخصص به موفق شدن در کسب و کار کمک میکند، زیرا هر پرسنل در بخش مورد نظر خود نیاز به داشتن تخصص مربوطه را دارد تا بتواند از پس انجام کارها به خوبی بر آید. استخدام پرسنل کم تجربه یا کارآموز ممکن است هزینه ی کمتری داشته باشد اما در انجام کارها باعث ایجاد مشکلات میشود. برای اینکه دچار مشکلات نشوید نیاز دارید تا قبل از استخدام پرسنل، آموزش هایی در این زمینه فراهم کنید تا بتوانید نیروهایی در تیم خود داشته باشید تا آماده ی انجام تمامی کارها را داشته باشند.

اخذ نمایندگی چاکوچ

برای دریافت نمایندگی برند چاکوچ افتخار ایرانیان..

هزینه ی طراحی و تبلیغات فست فود..

تبلیغات در راه اندازی فست فود نقش بسیار مهمی دارد. چرا که تبلیغات باعث میشود تا یک کسب و کار توسط افراد بیشتری دیده شود. تبلیغات میتواند از راه های زیادی انجام شود از جمله تبلیغات مجازی یا رسانه که توسط سایت ها و

شبکه های اجتماعی و تلویزیون صورت میگیرد و یا تبلیغات چاپی که توسط تراکت ها مجله ها و روزنامه ها انجام می گیرد

انجام تبلیغات به جذب بیشتر مشتری برای فست فود شما کمک میکند و نقش به سزایی در یک کسب و کار دارد.

هزینه ی تهیه مواد غذایی اولیه برای شروع راه اندازی فست فود..

تهیه ی مواد اولیه برای یک کسب و کار نو و تازه باید با دقت زیادی انجام شود. فراموش نکنید که تهیه مواد اولیه با کیفیت و تازه هرچند ممکن است پر هزینه باشد اما باعث اعتبار برند شما و رضایت مشتری از غذا میشود و این رضایت باعث جذب بیشتر مشتری میشود. کیفیت خوب یکی از مزایا و در واقع از باید های یک برند محسوب میشود و هرچقدر کیفیت مواد اولیه بیشتر باشد به جذب بیشتر مشتری کمک میکند.

جمع بندی..

راه اندازی فست فود، یک کسب و کار موفق از نظر درآمدزایی بوده و به همین دلیل کارآفرینان زیادی هستند که قصد دارند این کسب و کار را راه بی اندازند. راه اندازی فست فود نیاز به صبر، تلاش زیاد و پشت کار بالایی دارد و برای موفق شدن در این حوضه می بایست از اصول و قوانین مربوطه پیروی کرد. از این رو شما نیازمند متخصصانی در این حوضه هستید که در مراحل راه اندازی به شما کمک کنند. متخصصین این حوضه دانایی و آگاهی شمارا افزایش میدهند تا بتوانید اهدافتان را طبق برنامه و بر روی اصول و قواعد پیش ببرید. تیم ما اینجا در کنار شما ایستاده تا شمارا به اهدافتان نزدیکتر کند. برای مشاوره ی رایگان از متخصصین راه اندازی فست فود با ما در ارتباط باشین.

Rate this post
مطالب مرتبط
ادامه ی مکان مناسب برای راه اندازی فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود مکان مناسب برای راه اندازی فست فود.. یکی از عوامل مهمی که در راه اندازی بیشتر

به وقت سوخاری کجا بریم؟
به وقت سوخاری کجا بریم؟

دنیای امروز به سراغ غذاهای آماده و سریع می رود چرا که دیگر اکثر افراد خانه مشغول کار هستند و بیشتر

بهترین مرغ سوخاری کنتاکی قزوین
مرغ سوخاری کنتاکی قزوین

در دنیا یکی از غذاهای محبوب و پرطرفدار مرغ سوخاری کنتاکی است که این روزها بسیاری از افراد به هر بیشتر

بهترین مرغ سوخاری کنتاکی قم

قم از شهرهای مهم و قدیمی ایران است که به دلیل وجود حرم حضرت معصومه در بین بسیاری از افراد بیشتر

بهترین مرغ سوخاری کنتاکی بوشهر
شعب چاکوچ کجاست؟

بوشهر یکی از شهرهای بندری ایران بوده که به عنوان سومین شهر جنوبی پرجمعیت معرفی می شود. بوشهر از این بیشتر

بهترین مرغ سوخاری کنتاکی مشهد
مرغ سوخاری در مشهد

اگر طرفداری غذاهای آماده باشید قطعا مرغ سوخاری در لیست بهترین ها قرار خواهد گرفت. چراکه نحوه پخت این غذا بیشتر

بهترین مرغ سوخاری کنتاکی شیراز

از گذشته تا به امروز مرغ سوخاری به عنوان یکی از لذیذترین غذاهای بین المللی شناخته شده است. اگر شما بیشتر

سینه مرغ سوخاری آسان
طرز تهیه مرغ سوخاری در قابلمه

این دستور پخت سینه مرغ سوخاری مناسب برای هر ذائقه ای است. سینه مرغ مرینیت می شود و سپس با بیشتر

انواع وعده های غذایی با مرغ در فصل بهار
انواع وعده های غذایی با مرغ در فصل بهار

افراد عاشق مرغ در تمام طول سال هستند، و از طعم آن لذت می برند. اما دوست دارند با تغییر بیشتر

دستور پخت ترد ترین مرغ سوخاری

مرغ سوخاری، برای بسیاری از مواقع یک غذای مورد علاقه خانواده است. با استفاده از یک سرخ کن خودتان مرغ بیشتر