• نوشته شده در: خرداد, 24 1400
 • توسط: کارشناس


 • بهترین مرغ سوخاری شرق تهران کجاست؟

  تکه مرغ سوخاری و سس

  مرغ سوخاری شرق تهران جزو کلماتی است که این روزها بیشتر توسط کاربران جستجو می شود. از این جهت تصمیم گرفتیم در این مقاله مرغ سوخاری چاکوچ شعب شرق تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

  اگر ساکن شرق تهران هستید و میخواهید یک وعده مرغ سوخاری خوشمزه، لذیذ و سالم را در کنار خانواده و دوستان میل کنید، پیشنهاد ما مرغ سوخاری چاکوچ است.

  در محلاتی چون پیروزی، تهرانپارس و نارمک فست فودهای متعددی وجود دارد که هر کدام از آنها غذاهای خوش طعم و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. ولی در هیچ یک از این محلات مرغ سوخاری شرق تهران به صورت مستقل فعالیت نمی کند.

  اگر بخواهیم بهترین مرغ سوخاری محدوده شرق تهران را معرفی کنیم، پیشنهاد ما برند چاکوچ است. سوخاری چاکوچ توانسته است به عنوان اولین برند در ایران مرغ سوخاری با کیفیت و خوش طعم را به مشتریان خود ارائه کند. از طرفی این برند از میان تمام غذاهای فرنگی از جمله پیتزا، پاستا و ساندویچ تنها، به عنوان تولید کننده مرغ سوخاری در ایران معرفی شده است.

  بهترین مرغ سوخاری شرق تهران

  مرغ سوخاری شرق تهران کجا بخوریم؟

  برند چاکوچ در تهرانپارس محدوده فکله اول است که انتهای مقاله شماره تماس و آدرس شعب مرغ سوخاری شرق تهران را گذاشته ایم. سوخاری از آن غذاهایی است که وقتی به همراه دوستان و خانواده به فست فود می‌رویم همیشه جایگاه خاصی در بین سفارش های ما دارد. اغلب اوقات این غذا به همراه دیگر غذاها را باهم سفارش میدهیم تا همه بتوانیم از انواع غذاها میل کنیم و لذت ببریم. اما سوخاری به دلیل طعم خوب آن و ترد بودن بیشتر و زودتر از بقیه غذاها تمام می شود.

  بطور کلی مرغ سوخاری چاکوچ، هم بخاطر ترد بودن آن که جذابیت زیادی دارد و هم بخاطر سیب زمینی سرخ شده زیاد و نان سیر که به همراه آن سرو می‌شود. همینطور سس‌های رنگ و وارنگ با طعم های فوق العاده خوشمزه که کنارش است لذت خوردن آن را چند برابر می‌کند.

  شما می توانید اگر ساکن شرق تهران هستید، با جستجو کردن عبارت چاکوچ شرق تهران با تمامی شعبات چاکوچ در شرق تهران آشنا شده و اگر خواهان مراجعه حضوری بودید، به یکی از شعبات چاکوچ در شرق تهران مراجعه کنید.

  میان این همه برند مرغ سوخاری، چرا چاکوچ شرق تهران؟

  یک مرغ سوخاری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  اگر می خواهید با ویژگی های یک مرغ سوخاری خوب آشنا شوید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از مواد اولیه با کیفیت می تواند رمز خوش طعمی مرغ کنتاکی باشد. از طرفی برند چاکوچ در کنار استفاده از مواد اولیه با کیفیت از سرآشپزهایی کمک گرفته که در کار خود خبره بوده اند و با جدیدترین متدهای آشپزی اروپایی و آسیایی آشنا بوده و می توانند بهترین مرغ سوخاری را بپزند. برای پخت مرغ سوخاری خوب به جای استفاده از دستورالعمل های ساده و قابل دسترس از دستورالعمل هایی استفاده شده است که تنها آشپزانی که با متدهای خارجی آشنایی دارند می توانند با آن ها کار کنند. برای پخت مرغ سوخاری چاکوچ، به هیچ عنوان از روغن هایی که به صورت مانده هستند استفاده نمی شود چراکه سلامتی مشتریان در اولویت قرار دارد.

  برای پخت مرغ سوخاری چاکوچ از چه روغنی استفاده می شود؟

  یکی از مهمترین موادی که در پخت سوخاری بهتر است به آن توجه شود، کیفیت روغن آن است. همانطور که میدانید برای پخت مرغ سوخاری به درجه حرارت بالایی نیاز است که همین موضوع می تواند سبب شود که هر روغنی برای پخت این غذا مناسب نباشد. بنابراین برای پخت این غذا از روغن هایی باید استفاده شود که بتواند دمای بالای 350 درجه فارنهایت را تحمل کند. توصیه بسیاری از سرآشپزهای اروپایی و آسیایی برای پخت سوخاری استفاده از روغن های بادام زمینی، روغن کانولا و روغن ذرت است. از این رو برند چاکوچ نیز به این موضوع توجه داشته و برای پخت مرغ سوخاری از این روغن ها استفاده می کند.

  روغن مورد استفاده مرغ سوخاری

   

  شعب فعال مرغ سوخاری چاکوچ شرق تهران

  مرغ سوخاری چاکوچ شعبه تهرانپارس:

  شماره تماس: 77733004

  نشانی: فلکه اول تهرانپارس، نبش 146 شرقی، روبروی بانک صادرات

   

  شعب در حال راه اندازی مرغ سوخاری چاکوچ شرق تهران

  مرغ سوخاری چاکوچ شعبه نارمک (در حال راه اندازی)

  شماره تماس: 77911106

  مرغ سوخاری چاکوچ شعبه پیروزی (درحال راه اندازی)

  شماره تماس: –

  نشانی: –

  مرغ سوخاری چاکوچ

  بنابراین

  اگر ساکن شرق تهران هستید و میخواهید بهترین مرغ سوخاری را امتحان کنید بهتر است به سراغ مرغ سوخاری چاکوچ بروید. شما می توانید برای آشنایی از سوخاری شرق تهران به لیست شعب چاکوچ مراجعه کرده و با شعبات موجود در شرق تهران آشنا شده و برای خوردن این مرغ خوشمزه به آنجا بروید و یا به صورت آنلاین مرغ سوخاری خود را سفارش داده و آن را درب منزل خود دریافت کنید. مرغ سوخاری چاکوچ توانسته است در کنار پخت خوش طعم ترین مرغ سوخاری، سیب زمینی های ترد، نان سیر داغ و سس های مخصوصی را تولید کند تا افرادی که برای اولین بار این مرغ را امتحان میکنند، مشتریان ثابت این برند شوند.