پخش ویدیو

تاریخچه برند:

فرنچایز چاکوچ، برند مشترک بابک بختیاری و دانیال زرگان (مسترچیکن) است که از سال 1399 شروع به کار کرد و در مدت زمان کمتر از یک سال توانست 40 شعبه در سراسر ایران افتتاح کند و در حال حاضر بیش از 50 شعبه دارد. چاکوچ محصولات متنوع از جمله رنسانس سوخاری دارد که شامل یک جوجه سوخاری کامل به همراه مخلفات ویژه است که با مواد تازه و با کیفیت و طی فرایندی خاص و ویژه آماده می شود. چاکوچ دارای مجوزهای لازم بهداشتی و سیب سلامت محصولات نیز است.

خالقان چاکوچ

چاکوچ با تلاش و استفاده از سالها تجربه مدیران صنایع غذایی همچون بابک بختیاری(خالق آیس پک و کارآفرین ملی) و دانیال زرگان (فعال حوزه فست فود)، توانست در کمتر از یک سال بیش از 40 شعبه در ایران افتتاح کند و هم اکنون به عنوان بزرگترین مجموعه زنجیره ای مرغ سوخاری در ایران به نام و نشانی معتبر شناخته شده است. برند چاکوچ با محصولی خاص (رنسانس مرغ سوخاری) که مرغ برای اولین بار در جهان بطور کامل سوخاری میشد، شروع به کار کرد و امروز محصولات دیگری را به منوی خود اضافه کرده است.

پخش ویدیو

سوخاری های چاکوچ !

چاکوچ فردیس

شعب چاکوچ !

ویژگی های چاکوچ

چاکوچ امروزه محصولات متنوعی خلق کرده که با ذائقه ایرانی کاملاً سازگار و متناسب است. چاکوچ با استفاده از تجهیزات و مواد اولیه استاندارد و با کیفیت سعی بر این دارد که سلامتی را به جامعه ایران بیش از پیش برگرداند. محصولات جدید و متنوع چاکوچ همواره با تنوع بالا و نوآوری، توانسته نظر تمامی اقشار جامعه را به خود جذب کند. رنسانس سوخاری با اندازه های مختلف، فیله های سوخاری، پیازها و سیب زمینی های سوخاری چاکوچ همواره طرفداران ویژه ای دارند. چاکوچ برای ارائه خدمات مناسب و در شان هموطنان عزیز، همواره در تلاش است و روزانه کیفیت مواد اولیه و محصول نهایی را بررسی می کند. چاکوچ امروزه در تهران و دیگر شهر ها و استان های ایران شعبه دارد و در تمامی شعب خدماتی یکسان و با کیفیت ارائه می شود.

جشن شعبه هروی !

اهداف چاکوچ

ارائه خدمات مناسب و غذایی سالم به هوطنان عزیز.

استخدام نیروهای با اخلاق، متعهد و با تجربه در تمامی شعب.

بررسی مستمر کیفیت ارائه خدمات، مواد اولیه و محصول نهایی.

چشم اندازها

افزایش شعب در تمامی نقاط ایران و دسترسی سریع همه هموطنان به چاکوچ.

راه اندازی شعب چاکوچ خارج از ایران و ایجاد اشتغال برای ایرانیان سراسر دنیا.

آموزش و ایجاد اشتغال گسترده جوانان ایرانی در صنعت فست فود.

ماموریت چاکوچ

ارائه غذایی سالم به مشتریان

تنوع محصولات و قیمت مناسب

ایجاد نشاط و سلامتی برای همه مشتریان